Erakogu

NordPhil 2023 – Põhjamaade filosoofiatudengite konverents toimub esmakordselt Eestis

Rahvusvaheline tudengite konverents toimub 15.–16. septembril esmakordselt Tartu Ülikoolis Jakobi 2-336. Konverents on ingliskeelne. Osalemine on tasuta ja kõik huvilised on teretulnud. Palume registreerida hiljemalt 10. septembriks SIIN.

Kahe päeva jooksul saab tutvuda värskete mõtetega mitmetel filosoofilistel teemadel. Külalisi on oodata üle Põhjamaade.

NordPhil 2023’l esineb viisteist väga erineva taustaga filosoofia tudengit, kellega saad lähemalt tutvuda
konverentsi veebilehel. Konverents algab kaasprofessori Francesco Orsi ettekandega ning kahepäevasesse kavva mahub ettekandeid, mis käsitlevad nii antiik- poliit-, moraalifilosoofiat, eetikat kui ka mitmeid muid filosoofilisi teooriaid. Täpse programmi leiab SIIT.

Varasematel aastatel on konverents toimunud Oslo, Uppsala, Lundi, Kopenhaageni, Stockholmi ja Tampere ülikoolides. Seitsmendal korraldusaastal on Tartu Ülikoolil au võõrustada NordPhilli esimest korda Eestis.

Tere tulemast!

NordPhil 2023 korraldajad
nordphil.tartu@gmail.com

Semiootika ja kultuuriteooria magistriõppe infotund

Semiootika ja kultuuriteooria magistriõppe veebiinfotund toimub 23. mail kl 16.15 Zoomis. Infotunnis annab programmijuht ülevaate magistriõppe programmist ning kõigil osalejatel on võimalus ka kohapeal küsimusi esitada.

Värviline pilt kirjaga AOraamatukogu.

Ao- ja ööraamatukogu tulevad taas!