Juhendamisel olevad filosoofia eriala doktoritööd

Emmi Kaaya, emmi.kaaya@gmail.com, "Open Science and Informed Consent", juhendajad Kadri Simm ja Jaana Eigi-Watkin

Maryn Reyneke-de-Kock, m.reyneke@maastrichtuniversity.nl, "The Ethics of Genome-Wide Reproductive Screening", juhendajad Kadri Simm ja Andres Salumets (cotutelle juhendamine Maastrichti Ülikooliga).

Andrey Gavrilin, andrey.gavrilin@ut.ee „Beyond the Apocalypse: Historical Imagination and „Unprecedented Change““, juhendaja Siobhan Kattago

Litman Huang, litmanhuang@gmail.com "A Philosophical Investigation on the Formal Semantics of Personal Pronouns and its Potential Implications to the Metaphysical Discussion on Personal Identity", juhendaja Alexander Stewart Davies

Kristin Kokkov, kristin.kokkov@ut.ee "Evidential Reasoning and Knowledge Formation Methods in the Humanities on the Basis of Archaeology", juhendaja Endla Lõhkivi

Taavi Laanpere, taavi.laanpere@ut.ee "Reconceptualizing the Mind Based on Brain Research: the Case of Memory", juhendaja Bruno Mölder

Lilian Langsepp, lilian.langsepp@gmail.com "Muusika taju: filosoofiline analüüs", juhendajad Endla Lõhkivi ja Marek Volt.

Juho Lindholm, juho.lindholm@gmail.com, "Philosophy of Technics in a Naturalist Framework," juhendaja Ave Mets

Kristi Lõuk, kristi.louk@ut.ee "On Researchers' Duty to Inform Participants", juhendaja Margit Sutrop

Heidy Meriste, heidy.meriste@ut.ee, "The Role of Person-Focused Emotions in Our Moral Lives" juhendaja Margit Sutrop

Eveli Neemre, eneemre@ut.ee, "Objectivity and Animal Research" juhendajad Endla Lõhkivi ja Jaana Eigi

Karel Pajus, "Human Dignity as the Ground of Human Rights: The Plausibility of a Kantian Grounding", juhendaja Francesco Orsi.

Merike Reiljan, merike.reiljan@ut.ee "Empathy as Collaboration", juhendajad Bruno Mölder ja Francesco Orsi

Semen Reshenin, semen.reshenin@gmail.com, "Individual Self-Determination in Friedrich Schiller's Philosophical Writings" juhendaja Eva Piirimäe

Sergei Sazonov, gavagay.real@gmail.com, "Neo-Lockean Justification of Private Property Rights" juhendaja Francesco Orsi, kaasjuhendajad Helen Eenmaa-Dimitrieva and Mats Volberg

Nikolai Shurakov, nikolai.shurakov@ut.ee "Knowing Indexicals", juhendaja Alexander Stewart Davies

Pille Tekku, pille.tekku@ut.ee „Eestikeelse filosoofia kujunemisest juurtest tänapäevani“, juhendaja Jaanus Sooväli

Stijn van Gorkum, gorkum@ut.ee "Why Be Moral? A Naturalistic Explanation of Hypothetical and Categorical Imperatives ", juhendaja Francesco Orsi

Raul Veede, raul.veede@gmail.com, "The Concept of Visual Language in George Berkeley's Theory of Vision" juhendaja Roomet Jakapi

Katrin Velbaum, katrin.velbaum@ut.ee "The Role and Meaning of the Concept of Aim in Theoretical Accounts of Science", juhendaja Endla Lõhkivi

Henri Zeigo, henri.zeigo@gmail.com „The Epistemic Authority of Concepts: An Empirical Investigation into the Estonian Context“, juhendaja Alexander Davies

Kaitstud doktoritööd

Kutse ettekannete esitamiseks 14. varauusaegse filosoofia konverentsile (NWEMP)

14. varauusaegse filosoofia konverents toimub 28.–29. septembril 2024 Tartu Ülikoolis. Konverentsid toimuvad inglise keeles.

Videoloengud ja taskuhäälingud

Videoloengud ja taskuhäälingud

Kõnelev lehekülg

Mõtteloo noorteadlaste taskuhääling „Kõnelev lehekülg“