Hanna-Annika Kuulmets

Töötuba: vaktsineerimise eetikast 30. juunil 2023

Holland and Verweij

Stephen Holland and Marcel Verweij

30. juunil 2023, kell 9.30–11.00 toimub filosoofia osakonnakonnas Jakobi 2-336 ingliskeelne töötuba vaktsineerimiseetikast, mida viivad läbi rahvusvaheliselt tunnustatud professorid Suurbritanniast ja Hollandist.

9.30–10.15 Prof Stephen Holland, Yorki ülikool.
Kant, Vaccines, and State Coercion in Public Health

10.15–11.00 Prof Marcel Verweij, Utrechti ülikool.
Is Vaccination Freeriding Unfair?

Õppejõududest saab lähemalt lugeda töötoa ingliskeelsest uudisest.

konverentsi info rohekas-kollasel siiruviirulisel banneril

NordPhil 2024 – Põhjamaade filosoofiatudengite konverents Tartus