Tartu Ülikooli eetikakeskus

Sinu mõtted, teiste sõnad. Ära komista plagiaadile!

Kuidas panna teiste sõnad kirja nii, et ei tekiks pahandusi? Tartu Ülikooli eetikakeskus korraldab 28. septembril kl 15 Tartu tudengipäevade raames praktilise arutelu-töötoa, et arutada eetikateemat õppetöös. Üritusel osalejad saavad arendada õppimise hea tava oskusi, mis on vajalikud edukateks ülikooliaastateks. Räägime spikerdamisest, plagiaadist ning sellest, miks on teema oluline ja mis võib juhtuda, kui lased ChatGPT-l enda eest kodutöid kirjutada.

Arutelu juhib Tartu Ülikooli eetikakeskuse teaduseetika metoodik-koolitaja Anu Tammeleht. Üritus toimub õppehoone Jakobi 2 ruumis 114. Oodatud on kõik: pole vahet, kas oled värske tudeng, käid ülikoolis mitmendat aastat või seisad juba lõpusirgel!

Üritusel osalemiseks pane ennast kirja siin. Jälgi ka Facebooki üritust, et olla kursis värskeima infoga.

Sinu mõtted, teiste sõnad. Ära komista plagiaadile! Tartu Tudengipäevade ürituse visuaal

Üritus kuulub sügiseste Tartu tudengipäevade kavva. Vaata lähemalt: https://studentdays.ee.