Enlight-eu.org

ENLIGHT võrgustiku suvekool „Tähenduse ähmastumine seadustes, eeskirjades, reeglistikes jne" Tartus

17.–28. juulini 2023 korraldab filosoofia osakond ENLIGHTi võrgustiku raames suvekooli „Tähenduse ähmastumine seadustes, eeskirjades, reeglistikes jne“ („Blurred Meanings in Law, Regulations and Guidelines“). Suvekool toimub kombineeritud intensiivprogrammi vormis.

Suvekool toimub kombineeritud intensiivprogrammi vormis: osaliselt veebis ja osaliselt (kaks nädalat) Tartus koostöös Galway, Groningeni, Uppsala ja Tartu Ülikooli teadlaste ja õppejõududega, kes juhendavad kohapeal erinevate juhtumite töötubasid. Osalevad tudengid on erinevatelt erialadelt ning nad jaotatakse gruppideks, mis valivad endale lahendamiseks konkreetse probleemjuhtumi, mida uurida ja lahendada.

Igale ENLIGHT võrgustiku ülikoolile on viis õppekohta. Suvekooli rahastab Erasmus+ (BIP)

Täpsem info suvekooli kohta on leitav inglise keelsest uudisest ning Enlight võrgustiku kodulehelt.

Tudeng loengus

Üliõpilaste teadustööde riiklikule konkursile oodatakse lõputöid