Margot Must

EFAK – XIX Eesti filosoofia aastakonverents Tartus

Filosoofia osakond korraldab 29.–30. augustil Tartus järjekorras üheksateistkümnenda Eesti filosoofia aastakonverentsi (EFAK). Ettekannete kokkuvõtteid ootame 10. juuniks.

Konverentsi peaesinejad on Pauliina Remes (Uppsala Ülikool) ja Vilius Dranseika (Jagiełło Ülikool).

Konverentsile on oodatud ettekannete resümeed erinevatel filosoofia teemadel (nii eesti kui inglise keeles) ja ettepanekuid sümpoosionideks filosoofia päevakajalistel teemadel. Resümeede pikkuseks on kuni 250 sõna, juurde tuleb märkida ka autori nimi ja seotud asutus. Sümpoosioni ettepanekute (500 sõna) juurde palume lisada osalejate nimed. Ettekannete resümeed tuleks saata: efak@ut.ee.

EFAKi koduleht

Doktorant teeb laval ettekannet

Kalendrisse kirja: doktorantide kolme minuti loengute konkurss toimub 2. oktoobril

Üritused Tartus - Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed

Rahvusvahelisel kontserdil Linnujämmil esinevad Tartu Lodjakojas üle-euroopalised rahvuslinnud, muusikud ja luuletajad

Tartu tähetorni idasaal vaatega Fraunhoferi teleskoobile.

Balti teadusajaloo ja -filosoofia konverents 2024