Riin Kõivu doktoritöö "The content and implications of nativist claims. A philosophical analysis" leidis kajastust meedias.

27. detsembril kaitses Riin Kõiv instituudis edukalt oma doktoritööd "The Content and Implications of Nativist Claims. A Philosophical Analysis". Nüüd on see ka kajastust leidnud Novaatori portaalis.

Eri teadusharudes väidetakse tihti, et üks või teine tunnus on kas kaasasündinud, pärilik või geneetiliselt põhjustatud. Tartu Ülikoolis kaitstud doktoritöö selgitas, et tegelikult on "kaasasündinuks" või "geneetiliseks" kuulutatud tunnused sageli – ja vahel peidetud viisidel – keskkonna kujundatud ega oma sellist püsivust ja fikseeritust, nagu kiputakse eeldama.

Loe pikemalt portaalis Novaator.

Meelis Friedenthal

Meelis Friedenthal pälvis kultuurkapitali kirjanduse proosaauhinna

Filosoofiaolümpiaadi esikolmik, vasakult: Doris Märss, Timofey Goshka ja Pärle Puna

Üleriigilise filosoofiaolümpiaadi lõppvoorus selgusid Eesti esindajad rahvusvahelisele olümpiaadile