Katre Väli ja Kadri Simm pälvivad tunnustuse

Esmakordselt anti 2014. aastal välja ka aasta programmijuhi auhinnad tulemusliku programmi arendamise eest. Uue auhinna loomist ajendas asjaolu, et õppekavaarendus on Tartu ülikooli üks prioriteete ning programmijuhtide panus ülikooli õppekvaliteedi tagamisel on väga suur.

Aasta programmijuhtidena tunnustatakse teiste seas ka: Katre Väli - magistriõppekava „Semiootika“ programmijuht (filosoofiateaduskond, võõrkeelse õppekava spetsialist) ja  Kadri Simm - bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppekavade „Filosoofia“ programmijuht (filosoofiateaduskond, praktilise filosoofia dotsent);

Õppekomisjon rõhutas, et viis esiletõstetud programmijuhti (Tõnis Karki, Katre Väli, Marlon Dumas, Kadri Simm ja Maret Ahonen) on olnud just ingliskeelsete õppekavade väljatöötamise juures ja neid nüüd edukalt ka programmijuhina vedamas.