Tartu Ülikooli Narva kolledž

Kandideeri 30. oktoobriks 2023 “Poliitilise ja strateegilise kommunikatsiooni semiootika” talvekooli

Semiootika osakond ja Johan Skytte poliitikauuringute instituut kutsuvad magistrante ja doktorante kandideerima 30. oktoobriks 2023 interaktiivsesse talvekooli „Poliitilise ja strateegilise kommunikatsiooni semiootika“ („The Semiotics of Political and Strategic Communication“) 4 EAP, mis toimub 29. jaanuar kuni 2. veebruar 2024 Narva Kolledžis. Talvekool lõppeb Tartus.

Talvekool on rahvusvaheline ning täpsema info leiab ingliskeelselt kodulehelt.

Call for Applicants

Tudeng loengus

Üliõpilaste teadustööde riiklikule konkursile oodatakse lõputöid