Filosoofia osakonna doktorant Ave Mets võitis rahvusvahelise doktorantide esseekonkursi

TÜ Filosoofiaosakonna 4. a. doktorandi ja RWTH Aacheni tehnikaülikooli nooremteaduri Ave Metsa essee „Some problems of, and limitations to, universal international law“ võitis rahvusvahelise doktorantide esseekonkursi „The Challenge of Regulatory Cosmopolitanism“, mis kuulutati välja samanimelise meistriklassi (8.12.2010 Amsterdam) raames.

Nimetatud doktorantide meistriklassi ja konkursi korraldas Tilburgi Ülikooli Õiguse, tehnika ja ühiskonna instituut (TILT). Konkursi žüriisse kuulusid ajakirja Law, Innovation and Technology (LIT) peatoimetajad prof. Roger Brownsword ja prof. Han Somsen. Auhind sisaldab rahalist preemiat ja võimalust avaldada essee ajakirjas LIT.