Margot Must

Filosoofia eriala magistritööde kaitsmine 2024

Filosoofia eriala magistritööde kaitsmine 2024, 10. juunil Jakobi 2-336

10:00 Yufeng Luo
Collective Responsibility in the Anthropocene (Antropotseeniajastu kollektiivne vastutus)
Juhendaja Siobhan Kattago, oponendid Juhan Hellerma ja Francesco Orsi

11:15 Zhiyi Zhu
The Arendtian Problem of New Beginnings: Beginnings and Foundations of Freedom in Revolution (Uute alguste Arendtilik probleem: vabaduse algused ja alused revolutsioonis)
Juhendaja Siobhan Kattago, oponendid Andrey Gavrilin ja Henri Otsing

12:30 Mykyta Kabrel
How Does Psychotherapy Work? A Cognitive Neuroscience-Based Framework for Understanding Therapeutic Change (Kuidas psühhoteraapia töötab? Kognitiivne neuroteadustel põhinev raamistik terapeutilise muutuse mõistmiseks)
Junendajad Jaan Aru ja Bruno Mölder, oponendid Taavi Luik ja Vivian Puusepp

Kõik huvilised on oodatud!

Tudeng loengus

Üliõpilaste teadustööde riiklikule konkursile oodatakse lõputöid

TÜ peahoone

Tartu Ülikooli kandideerimine on lõppenud