Bing Image Creator

Filosoofia eriala bakalaureusetööde kaitsmised 3., 4. ja 7. juunil 2024

Kõik huvilised on teretulnud kuulama! 3. juuni kaitsmine toimub ainult veebis, 4. ja 7. juuni kaitsmised on klassis ja veebiülekannet ei toimu.

3. juunil Zoomis

14.30 Tristan Czar Aasmäe
Ebamoraalse kunstniku Roman Polański loomingu tarbimise vastu
Juhendaja Heidy Meriste, retsensent Uku Tooming

Kaitsmine Zoomis (kohtumise ID: 995 2123 1840, pääsukood: 872823)

4. juunil Jakobi 2-336

10.30 Maria Aksiim
Arvo Valtoni varajastest novellidest tõukuv debatt võõrandumise üle Nõukogude Eesti ühiskonnas. Filosoofiline vaade
juhendaja Eduard Parhomenko, retsensent Johanna Ross (PhD)

11.30 Kristi Ojatamm
Kas utilitarism on rahuldav teooria moraalsete dilemmade tuvastamiseks ja lahendamiseks?
juhendaja Francesco Orsi, retsensent Mats Volberg

13.30 Kerttu-Kaisa Viik
Argumendid looduskeskkonna kaitseks Albert Schweitzeri essee "Aukartus elu ees" käsitluses
juhendaja Kadri Simm, retsensent Mats Volberg