Võimalus kandideerida suveülikooli popkultuurisemiootika kursusele

01-12.augustini 2022 toimub Tartus rahvusvahelise suveülikooli kursus "The Semiotics of Pop Culture and Human and Other-Than-Human Relations". Kandideerimine on avatud kuni 19.juunini 2022.

Vaata täpsemat infot:

The Semiotics of Pop Culture and Human and Other-Than-Human Relations

Tudeng loengus

Üliõpilaste teadustööde riiklikule konkursile oodatakse lõputöid

Olustvere

Vabaained filosoofia ja semiootika instituudis sügisel 2024