Üliõpilaste teadustööde riiklik konkurss tõi instituuti ohtralt kiitust

Filosoofia ja semiootika instituudi tudengeid ja vilistlasi saatis 2019. a üliõpilaste teadustööde riiklikul konkursil suur edu. Ühiskonnateaduste ja kultuuri valdkonna bakalaureuseõppe 1. preemia sai semiootika üliõpilane Keily Tammaru tööga „Tallinna loomaaia ninasarvikute omailmaanalüüs”. Keily juhendajat Riin Magnust tunnustati tänukirjaga. Valdkonna doktoriõppe 2. preemia sai filosoofia osakonna vilistlane Karin Kustassoo Leideni ülikoolis kaitstud tööga „Paths towards philosophy: Søren Kierkegaard’s place in Martin Heidegger’s first Freiburg period lecture courses (1919-1923)“.

Tänukirjaga märgiti ära ka filosoofia doktorandi Juhan Hellerma teadusartikkel „Koselleck on Modernity, Historik, and Layers of Time“ ja semiootika magistrandi Rene Kiisi bakalaureusetöö „Emajõe ja Toomemäe poeetiliste representatsioonide võrdlev semiootiline analüüs”. Sotsiaalministeeriumi eripreemia sai filosoofia magistrant Karl Lembit Laane poliitikauuringute instituudis kaitstud bakalaureusetöö „Parteisüsteemide heitlikkus 40 Euroopa riigis vahemikus 1991-2019 ning selle seos tööpuudusega“ eest.

Kõigile pärjatutele instituudi poolt õnnesoovid ja suur tänu tööde juhendajatele!