Artur Sinipalu

Sügisesed vabaained humanitaarteaduste ja kunstide valdkonnas

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond pakub sügissemestriks suurt hulka vabaaineid, millele on oodatud nii meie enda tudengid kui ka kõik teised Tartu Ülikooli üliõpilased. Valikus on näiteks suurte ja väikeste rahvaste keeled, ajalugu ja usundid, filosoofia, semiootika ja kultuuriteadused ning veel palju muud huvitavat, sealhulgas vabade kunstide professor Kadri Voorandi kõigile avatud kursus elumuutvast loomingust - kokku umbes 200 erinevat kursust!

Ainetele saab registreeruda 1. septembrini 2024, esmakursuslased 16. septembrini.

Vaata vabaainete nimekirja

Tudeng loengus

Üliõpilaste teadustööde riiklikule konkursile oodatakse lõputöid