Pexels.com

Kraadiõppe konverents „Debatis käitumise eetika“

Laupäeval, 20. oktoobril toimub Tartu Ülikooli filosoofia osakonna kraadiõppe konverents „Debatis käitumise eetika“.

Konverentsil arutletakse teemadel nagu sõnavabadus ülikoolides, tõlgendustest tulenev ebaõiglus ja üldistuste tegemine keerulistes lahkarvamustes. Konverentsi peaesineja on Dr. Robert Simpson (University College London), kes kõneleb teemal “Milo vaigistamine – ülikoolide missioonist ja kultuurist”.

Täpsem info – sealhulgas ettekannete abstraktid – on kättesaadavad konverentsi lehel.

Konverents toimub aadressil Jakobi 2-336. Eelnev registreerimine pole vajalik, küll aga saab end osalejaks märkida sündmuse Facebooki lehel.

Lisainfo: tartugrad2018 [ät] gmail.com

Üritust finantseerib Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond (Tartu Ülikooli ASTRA projekt PER ASPERA).

Doktorantuur

Doktoriõppe konverentsile oodatakse posterettekandeid

Tudengid õppimas

Ülikool toetab võimekaid esmakursuslasi praktiliste lisaõpivõimalustega

Semiootika ja kultuuriteooria magistriõppe infotund

Semiootika ja kultuuriteooria magistriõppe veebiinfotund toimub 23. mail kl 16.15 Zoomis. Infotunnis annab programmijuht ülevaate magistriõppe programmist ning kõigil osalejatel on võimalus ka kohapeal küsimusi esitada.