Filosoofia osakonna õppejõudude välisesinemised märtsis

Filosoofia osakonna teadur Aaron Wendland peab märtsis ja aprillis seeria loenguid erinevates Austraalia ülikoolides. Täpsem ajakava:

1. 'The World as a Work of Art', University of New South Wales, 15. märts 2016
  2. 'The 'World' in Arthur Danto's Artworld', University of Melbourne, 17. märts 2016
  3. 'The Truth in Music', Monash University, 18. märts 2016
  4. 'Authenticity, Truth, and Cultural Transformation', University of Tasmania, 22. märts 2016
  5. 'Truths and Untruths in Heidegger's Being and Time', University of Western Australia, 1. aprill 2016
  6. 'Inaction Against Technology', Macquarie University, 5. aprill 2016

Filosoofia osakonna dotsent Endla Lõhkivi ja assistent Jaana Eigi esinevad ettekannetega Tallina Ülikooli konverentsil "Tipptase ja võrdsed võimalused: sootundlikud karjäärimudelid teadustee alguses". Nende ettekannete pealkirjad on "Kes on mentor? Tähelepanekuid fookusgrupi intervjuudest" ja "Alustavad humanitaarteadlased, juhendamine ja projektipõhisus". Vaata lisa konverentsi kodulehelt.