Filosoofia-ajalooline jalutuskäik, 28. september

Järgmisel neljapäeval, 28. septembril, TÜ mälestuspäeval toimub filosoofia osakonna traditsiooniline meie seast lahkunud filosoofide mälestamise jalutuskäik Raadi kalmistule.

Nagu tavaks saanud,  kutsub lektor Eduard Parhomenko ka tänavu kõiki filosoofiahuvilisi, aga eriti filosoofia bakalaureuseastme esmakursuslasi endaga kaasa:

Liiguks väikse ringiga läbi linna, mõne kuulsama Tartu Ülikooli filosoofi ajaloolise maja juurest möödudes, edasi kalmistule. Seal haudadel peatudes, lausuks iga sinna sängitatud filosoofi kohta  midagi tema õpetuse ja elu kohta mälestuseks ning järelemõtlemiseks. Ja kui me teispoolsuse sügistele radadele just ära ei eksi, siis naastes linna, jooks kohvikus mõne tassi teed ning ajaks juttu veidi.

Jalutuskäik algab kell 15.30 Jakobi 2 õppehoone peasissepääsu eest.

Kõik on teretulnud!

Loodame kaunist sügisilma ja ootame eriti filosoofiarebaseid!

Ehk saavad need üliõpilased, kellel on kuni 15.45 kavas õppetöö, sel ühel korral natuke varem loengust ära tulla.