2022. aastal jätkub ülikoolis lähiõpe ning eksamid ja arvestused võivad toimuda õpperuumides

Järgmisel aastal jätkub õppetöö õppeaasta alguses kokku lepitud põhimõtete kohaselt. See tähendab järgmist.

• Ülikoolis jätkub lähiõpe. Eksamid ja arvestused võivad toimuda õpperuumides.
  • Lähiõpe taastub ka sessioonõppes.
  • Õppetööl, avalikes ruumides ja kohtumistel tuleb inimesi hajutada ja kanda maski.
  • Täiendusõppijad peavad Vabariigi Valitsuse korralduse kohaselt oma nakkusohutust tõendama. Selleks sobivad ainult vaktsineerimis- ja läbipõdemistõend.
  • Viiruse leviku tõkestamiseks on instituudi ja kolledži juhil õigus teha otsus, et õppetöö viiakse struktuuriüksuses või mõne õppekava puhul üle kaugõppele.
  • Ülikooli avalikes ruumides ja õppetööl tuleb kanda kaitsemaski.
  • Ebavajalikke kontakte tuleb vähendada. Soovitame suured üritused ära jätta või edasi lükata.
  • Viirushaiguse tunnustega peavad koju jääma nii vaktsineerimata kui ka vaktsineeritud töötajad ja üliõpilased.

Ülikooli soovitused ja suunised koroonaviiruse ennetamiseks on veebilehel ut.ee/koroona.

Semiootika ja kultuuriteooria magistriõppe infotund

Semiootika ja kultuuriteooria magistriõppe veebiinfotund toimub 23. mail kl 16.15 Zoomis. Infotunnis annab programmijuht ülevaate magistriõppe programmist ning kõigil osalejatel on võimalus ka kohapeal küsimusi esitada.

Videoloengud ja taskuhäälingud

Kõnelev lehekülg

Mõtteloo noorteadlaste taskuhääling „Kõnelev lehekülg“