Erakogu

NordPhil 2024 – Põhjamaade filosoofiatudengite konverents Tartus

VIII NordPhil toimub 13.–14. septembril Tartus.  Korraldajad kutsuvad kõiki Põhjamaade filosoofia ja semiootika, eelkõige bakalaureuse- ja magistritudengeid esitama konverentsile ettekandeid ja kaastöid. Laiendatud kokkuvõtte ja kaaskiri (PDF-formaadis) tuleb saata hiljemalt 30. juuniks.

Täpsema info leiab konverentsi kodulehelt, kuhu lisatakse ka konverentsi päevakava ja esinejate nimekiri.

NordPhil 2024 kaastööde esitamise kutsung

NordPhil 2024 koduleht

Konverentsi eesmärk on luua toetav platvorm, kus Põhjamaade filosoofia tudengid saavad arendada oma professionaalseid oskusi, arutada ja vahetada oma ideid ning neid katsetada

Konverentsi korraldavad Tartu Ülikooli filosoofia tudengeid ning seda rahastab filosoofia osakond.

Eelmise aasta konverents toimus esmakordselt samuti Tartu Ülikoolis. Varasematel aastatel on konverents toimunud Oslo, Uppsala, Lundi, Kopenhaageni, Stockholmi ja Tampere ülikoolides.

Küsimuste või täiendava teabe saamiseks võtke ühendust korraldajatega.

Tere tulemast!

Tudeng loengus

Üliõpilaste teadustööde riiklikule konkursile oodatakse lõputöid