Tatiana Jaramillo

Insituudi avapidu 7. septembril kell 19.00

Tervituspeo plakat

Uue akadeemilise aasta algus on suurepärane aeg, et üle pika aja taas kokku tulla ning koos aega veeta, tutvuda uute tudengitega ning tervitada vanu tuttavaid. Seetõttu kutsume kõiki instituudi üliõpilaskogu nimel tervituspeole, mis toimub 7. septembril kell 19.00 Aparaaditehase klubis Gutenberg, Kastani 42, uks 7, neljas korrus

Ürituse programmi kuuluvad tervituskõned ja ettekandended, mis tutvustavad nii instituudi eluolu kui ka Eesti kultuuri eripärasid. Lisaks sellele toimub ka mitteformaalne küsimuste ja vastuste voor õppejõududega, et neid läbi veidi teistsuguse vaatenurga tundma õppida. Lõpetuseks on oodata ka muusikalisi etteasteid. Peo vältel saab joogipoolist soetada kohalikust baarist ning pakume ka tasuta pitsat ja snäkke.

Peo ladusamaks korraldamiseks palume huvilistel registreeruda

Instituudi liikmetele on üritus tasuta, ent kui soovite kellegi väljastpoolt instituuti kaasa kutsuda, siis ootame neilt ca 3–5€ toetust. Täpne summa selgub kohapeal.

Pidu korraldab instituudi tudengiesindus. Lisainfo: kabrel.nikita@gmail.com

Kadri Voorand

Uueks Tartu Ülikooli vabade kunstide professoriks saab muusik Kadri Voorand

Doktorantuur

Registreeru karjäärikonverentsile „Doktorikraadiga uutesse kõrgustesse!“

Tudengid õppimas

Ülikool toetab võimekaid esmakursuslasi praktiliste lisaõpivõimalustega