Filosoofia postiloendid ja sotsiaalmeedia

Jooksvat infot kajastame filosoofia osakonna Facebooki uudisvoos.


Filosoofia osakonnas on kasutusel postiloendid, mille kaudu jagatakse nii õppealast kui muud infot.

Filosoofia bakalaureuseõppe tudengite list

eriala.filosoofia.bak (at) lists.ut.ee

Listi kuuluvad vaid BA tudengid ning kirju saavad lugeda vaid nemad, listi saab kirju saata ka väljastpoolt. Listi eesmärgiks on lihtsustada bakalaureuseõppe tudengitele osakonnapoolse info edastamist ja võimaldada tudengite omavahelist arutelu.
Haldur: Ruth Jürjo, ruth.jurjo (at) ut.ee


Filosoofia magistriõppe tudengite list

students.philosophy.ma (at) lists.ut.ee

Listi kuuluvad vaid MA tudengid ning kirju saavad lugeda vaid nemad, listi saab kirju saata ka väljastpoolt. Listi eesmärgiks on lihtsustada magistriõppe tudengitele osakonnapoolse info edastamist ja võimaldada tudengite omavahelist arutelu. List on ingliskeelne.
Haldur: Ruth Jürjo, ruth.jurjo (at) ut.ee


Filosoofia doktoriõppe tudengite list

eriala.filosoofia.doktorandid (at) lists.ut.ee

Listi kuuluvad vaid doktorandid ning kirju saavad lugeda vaid nemad, listi saab kirju saata ka väljastpoolt. Listi eesmärgiks on lihtsustada doktorantidele osakonnapoolse info edastamist ja võimaldada tudengite omavahelist arutelu.
Haldur: Ruth Jürjo, ruth.jurjo (at) ut.ee


Üldine filosoofia infolist

filosoofia.info (at) lists.ut.ee

Listi kuuluvad kõik osakonnaga seotud inimesed, listi saavad kirju saata ainult liikmed. Tegu pole aga kinnise listiga - liituda võivad kõik filosoofiahuvilised olenemata suhtest Tartu Ülikooliga, samuti ei eemaldata automaatselt neid, kelle suhe TÜ-ga on lõppenud. Väljastpoolt kirja listi saatmiseks palun saatke see listihaldurile koos palvega see listi edastada.
Haldur: Ruth Jürjo, ruth.jurjo (at) ut.ee


Filosoofia osakonna töötajate list

hvfi.filosoofia (at) lists.ut.ee

Listi kuuluvad kõik osakonna töötajad, listi saavad kirju saata ainult liikmed. Listi eesmärgiks on lihtsustada osakonna töötajatele administratiivse info edastamist ja võimaldada töötajate omavahelist arutelu. Väljastpoolt kirja listi saatmiseks palun saatke see listihaldurile koos palvega see listi edastada.
Haldur: Ruth Jürjo, ruth.jurjo (at) ut.ee


Listidega liitumine/loobumine SYMPA veebilehel (või meilige listihaldurile).