2015. aasta filosoofiaolümpiaadi logo konkurss

Aita leida logo 2015. aasta rahvusvahelisele filosoofiaolümpiaadile!

Olümpiaad toimub 2015. aasta mais Tartus ja sellest oodatakse osa võtma enam kui 40 riigi kooliõpilaste esindust. Eestis korraldatava olümpiaadi teemaks on „Lahkarvamused“.

Mõne sõnaga, mis on lahkarvamused? Lahkarvamused on kõige üldisemalt inimestevahelised erimeelsused mõnes küsimuses. Tõttöelda võidakse olla lahkarvamustel kõiges, alates maitse- ja lõpetades maailmavaateliste küsimustega. Mõnikord on lahkarvamustel ratsionaalsed põhjused, teinekord aga jälle irratsionaalsed. Mõnel korral on lahkarvamused jälle pelgalt näilised, tingitud arusaamatustest. Lahendused lahkarvamustele sõltuvad aga lahkarvamuste põhjustest.

Miks osaleda logokonkursil?

• Hea võimalus oma tööga silma paista!
  • Saad koguda tunnustust!
  • Parimatele auhinnad!

Kuidas logokonkursil osaleda?

• Saada oma kavand pdf-formaadis hiljemalt 31. märtsiks 2014 e-kirjaga aadressile tyteaduskool@gmail.com . Edasi võtame sinuga juba ise ühendust.

Kõik küsimused tyteaduskool@gmail.com

TÜ vaimse tervise konverents „Tööheaolu – mis ja kelle asi?“

Vaimse tervise konverentsil kõneldi tööheaolust

"Mälupüüdja" detail

Näituse „Ellujäämise poeetika” avab 9. mail vestusring

Loengu info koos kujundusega, kus on ka joonistus Kantist