Kontakt

Filosoofia ja semiootika instituut

 

Jakobi 2, III korrus
Instituudi e-post: filosoofia.semiootika@ut.ee

Bruno Mölder
Instituudi juhataja
bruno.moelder@ut.ee, ruum 321
+372 737 6619
Ruth Jürjo
Koordinaator
ruth.jurjo@ut.ee, ruum 315
+372 737 5314

Margot Must
turundus- ja kommunikatsioonispetsialist
margot.must@ut.ee
+372 5063686

 

Filosoofia osakond

Külastusaadress: Jakobi 2, III korrus, 51005, Tartu
Postiaadress: Ülikooli 18, 50090, Tartu
Tel: (+372) 737 5314, raamatukogu 737 5413
Faks: (+372) 737 5345
E-post: filosoofia@ut.ee

Osakonna raamatukogu: ruum 329
Õppejõudude kabinetid: ruumid 321-328
Loengu- ja seminariruumid: ruumid 336 ja 337

Bruno Mölder
Osakonna juhataja
bruno.moelder@ut.ee, ruum 321
737 6619
Ruth Jürjo
Koordinaator
ruth.jurjo@ut.ee, ruum 315
737 5314
Alex Davies
Filosoofia magistri- ja doktoriõppe programmijuht
davies@ut.ee, ruum 326
737 5317 
Uku Tooming
Filosoofia bakalaureuseõppe programmijiht
uku.tooming@ut.ee, ruum 319 
Triin Paaver
TÜ eetikakeskuse administratiivjuht
triin.paaver@ut.ee, ruum 331
737 5427

 

Semiootika osakond

Jakobi 2, III korrus, 51005, Tartu, Tartumaa, Eesti
telefon (+372) 737 5933, raamatukogu 737 5413

Thomas A. Sebeoki memoriaalraamatukogu: 333
Osakonna raamatukogu: 329
Õppejõudude kabinetid: ruumid 302-304 ja 307-314
Loengu- ja seminariruumid: ruumid 305 ja 306

Timo Maran
Osakonna juhataja
timo.maran@ut.ee, ruum 311
737 5933
Ulvi Urm
Vastutav sekretär
ulvi.urm@ut.ee, ruum 316
737 5933
Tuuli Pern
Välissuhete spetsialist
tuuli.pern@ut.ee, ruum 318
737 5954
Anti Randviir 
Semiootika ja kultuuriteooria programmijuht
anti.randviir@ut.ee, ruum 309
737 5934
Tiit Remm
Semiootika ja kultuuriteooria bakalaureuse ja magistriõpe ning semiootika magistriõppe programmijuht
tiit.remm@ut.ee, ruum 302

 

#instituudist

Filosoofia ja semiootika instituudi kodukord

Filosoofia ja semiootika instituudi kodukord
#instituudist #ülikoolist
Semiootika Mokko 2022

Semiootika osakonna töötajad

#instituudist
Death mask, Immanuel Kant

Filosoofia-ajalooline jalutuskäik 2022