Skip to main content

Kontakt

Filosoofia ja semiootika instituut


Jakobi 2, III korrus
Instituudi e-post: filosoofia.semiootika@ut.ee

  

Image
Bruno Mölder
Instituudi juhatada
bruno.moelder@ut.ee, ruum 321
+372 737 6619
Image
Ruth Jürjo
Koordinaator
ruth.jurjo@ut.ee, ruum 315
+372 737 5314
Image
Kristjan Karron
Kommunikatsioonispetsialist
kristjan.karron@ut.ee, ruum 327
+372 56 645 351

Filosoofia osakond

Külastusaadress: Jakobi 2, III korrus, 51005, Tartu
Postiaadress: Ülikooli 18, 50090, Tartu
Tel: (+372) 737 5314, raamatukogu 737 5413
Faks: (+372) 737 5345
E-post: filosoofia@ut.ee

Osakonna raamatukogu: ruum 329
Õppejõudude kabinetid: ruumid 321-328
Loengu- ja seminariruumid: ruumid 336 ja 337

  

Image
Bruno Mölder
Osakonna juhataja
bruno.moelder@ut.ee, ruum 321
+372 737 6619
Image
Ruth Jürjo
Osakonna koordinaator
ruth.jurjo@ut.ee, ruum 315
+372 737 5314
Image
Triin Paaver
Eetikakeskuse koordinaator
triin.paaver@ut.ee, ruum 331
+372 737 5427
Image
Alex Davies
MA ja PhD programmijuht
davies@ut.ee, ruum 326
737 5317
Image
Mats Volberg
BA programmijuht
mats.volberg@ut.ee, ruum 326
737 5317

Semiootika osakond

Semiootika osakond
Jakobi 2, III korrus, 51005, Tartu, Tartumaa, Eesti
telefon (+372) 737 5933, raamatukogu 737 5413

Thomas A. Sebeoki memoriaalraamatukogu: 333
Osakonna raamatukogu: 329
Õppejõudude kabinetid: ruumid 302-304 ja 307-314
Loengu- ja seminariruumid: ruumid 305 ja 306

Image

Timo Maran
Ökosemiootika ja keskkonnahumanitaaria professor
Osakonna juhataja
timo.maran@ut.ee

Image
Ulvi Urm
Vastutav sekretär
ulvi.urm@ut.ee, ruum 316
737 5933
Image
Elli Marie Tragel
Välissuhete spetsialist
tartusemiotics@ut.ee, ruum 318
737 5954
#instituudist #tunnustamine #ülikoolist
Endla_Lohkivi
Jaga
17.01.2022
#ülikoolist
Sisseastumine

Tartu Ülikool kolib uuele veebiplatvormile!

Jaga
05.01.2022
#ülikoolist
Tartu Ülikooli peahoone

Akadeemiline personal - filosoofia osakond

Jaga
14.12.2021